تبلیغات
DOTA - آموزش هیرو farseer

DOTA

دوشنبه 23 اسفند 1389

آموزش هیرو farseer

نویسنده: M.R&Ebi   طبقه بندی: آموزش هیروها، 

سلام

http://media.playdota.com/hero/131/character.gif

امروز برای شما آموزش کار با هیرو Far Seer را گذاشتم

برای دیدن به ادامه مطلب بروید.

اطلاعات اولیه


Affiliation: Sentinel
Damage: 49-53
Armor: 1
Movespeed: 300
Attack Range: 600
Attack Animation: 0.4/0.5
Casting Animation: 0.05/1.0
Base Attack Time: 1.7
Missile Speed: 1200
Sight Range: 1800/800


توانایی های Thrall :


Thunder Strike

این یک جادوی کشتار سریع نیست اما بسیار کار آمد برای راندن دشمن از شما می باشد .
برای استفاده سریع از این جادو می توانید از دکمه " C " بر روی کیبرد خود استفاده کنید .
این جادو به صورت کلی بر روی هدف اصلی 375 عدد ضربه ی جادویی وارد می کند که در صورت نزدیکی او به قهرمانان و یا سربازان دیگر به آنها نیز اصابت کرده و از HP آنان می کاهد این حالت تا 200 یاردی امکان پذیر است .
فاطله ی لازم برای زدن جادو بر روی هدف 800 یارد می باشد .
جادوی نام برده شده در سه مرحله بر دشمن اصابت می کند و این سه مرحله طی چهار ثانیه انجام می پذیرد .
این جادو یک جادوی مکمل خوب برای خطوط چند نفره و یک مزاهم عالی برای راندن دشمن در خطوط یک نفره است .


Glimpse

این جادو به صورت دستی استفاده می شود و کلید میان بر آن " D " می باشد .
وظیفه ی آن برگرداندن دشمن به گذشته می باشد ، یعنی زمانی که شما آن را بر روی هدف خود می زنید ، دشمن شما تا چهار ثانیه به قبل باز می گردد .
این جادو در طی چهار مرحله می تواند از فاصله ی 1800 یاردی بر روی دشمن عمل کند و این یک محدوده ی عظیم است .
این جادو بر روی سربازان دشمن عمل نمی کند و فقط بر روی قهرمانان عمل می کند ، این به معنی کم شدن خطا در درگیری های شلوغ می باشد .
استفاده ی آن بر روی قهرمانان خودی امکان پذیر نیست .
این جادو برای عمل کردن یک تاخیر 1.8 ثانیه ای دارد .
این جادو می تواند یک مکمل خوب برای کم کردن دشمن در یک لحظه ، به کمک هم تیمی ها باشد ، یک گنک آسان .


Kinetic Field

مردن در قفس ؟ یک مرگ سخت بدون دست یابی به دشمن .
دکمه استفاده ی سریع آن " E " می باشد .
این جادو یک دایره به شعاع 300 یارد می سازد و دشمنانی که در آن می باشند نمی توانند از آن خارج و آن که در بیرون هستند نمی توانند وارد آن شوند .
شما می توانید از فاصله ی 900 یاردی آن را بر روی دشمن استفاده کنید ، این جادو یک تاخیر یک ثانیه ای دارد برای استفاده .
این جادو مکملی غیر بالانس برای شما می باشد تا دشمن را در قفسی بدون راه فرار نابود کنید .
این جادو سربازان را نیز در خود می تواند نگه دارد . جادوی خوبی برای عمل Block می باشد .


Static Storm

یک جادو دستی با کلید میان بر " R " می باشد .
این جادو در صورتی که در تمام زمان خود شما را در خود نگه دارد قادر به کاهش شدید HP می باشد و از قابلیتی همچون Silence کردن برخوردار است.
این جادو مکمل خوبی با جادوهای دیگر قهرمان شما و دیگر قهرمانان ساپرتر است .
این جادو یک حالت عجیب دارد و آن این است که شما هر چه به مرکز آن نزدیکتر باشید بیشتر به زره شما ضربه وارد می شود .
این جادو شعاعی بالق بر 375 یارد را پوشش می دهد و از 800 یاردی قابل استفاده می باشد .
این جادو تا حدودی از سرعت دشمن می کاهد .

بازی با قهرمان

به صورت تنها
این قهرمان یک ماشین کشنده محسوب می شود و نزدیک شدن به او خطرناک است ، بهترین کار برای حالت تنها ، Level up و وارد شدن به دیگر خطوط برای نابودی دیگر شمنان است . این قهرمان با جادوها و زمان پر شدن آنها می تواند هر شصد ثانیه باعث نابودی افراد باشد . شما برای وارد شدن به دیگر خطوط به جادوی سوم خود " Kinetic Field " نیاز دارید تا بتوانید به راحتی دشمن را از پای در آورید . این قهرمان می تواند به کمک آخرین جادوی خود " Ultimate " یک خفه کننده " Nuke " خطرناک باشد و بازی را به طور سریعی به سمت تیم خود بکشد و باعث برد باشد ، البته با وضعیت ضعیفی که زره او دارد می تواند به راحتی نیز از پای در آید و تومه ی دشمن شود ، پس به یک هدایت کننده ی خلاق و با هوش نیاز دارد .

خطوط دو نفره
Thrall بهترین همراه برای قهرمانانی می باشد که دارای جادوهای Slow و یا Stun می باشند و از قدرت دست بالایی برخوردار است و جادوهای او نیز نقطه ی قدرت دیگر اوست . این قهرمان با توانایی های خود می تواند دشمن را در اولین حرکت خفه کرده و به سراغ گزینه ی بعد برود . این موجود می تواند همراهان زیادی داشته باشد که به کمک آنها در خطوط حمله حکم رانی کند .

خطوط سه نفره
خطوط سه نفره برای این قهرمان بسیار سخت خواهد بود ، زیرا این قهرمان همانطور که از قدرت دست بالایی برخوردار است به جادوهای خود نیز نیاز دارد و در این خطوط به سختی به XP دست می یابد و در Level up می شود . به هر حال او در این خطوط می تواند با جادوی Kinetic Field درگیری را شروع کند و به کمک دو تن دیگر دشمن را به حلاکت برساند . باز هم به نیاز این قهرمان برای Level up اشاره می کنم و این که این فکر ( خطوط سه نفره ) برای این قهرمان پیشنهاد نمی شود .

رومینگ / جنگهای کوچک
Thrall قهرمان خوبی برای این کار نیست و از جادویی مانند Stun بهره مند نیست و در ضمن جادوهای او نیاز به قوی شدن دارد و او با استفاده از کل جادوهایش می تواند دشمن را نابود و کمک به هم تیمی های خود کند . اگر این قهرمان با جادوهای ضعیف و کم به خطوط دیگر به قصد کشتن دشمن هجوم برد نه تنها دشمن را نمی کشد بلکه ممکن است باعث نابودی خود و هم تیمی های خود نیز شود . جایزهای " Runes " بازی نیز در این زمینه نمی توانند کمکی برای او باشند .

اوایل / اواسط / اواخر بازی
این قهرمان در اول بازی بسیار قوی و یک نابود کننده ی خوب می باشد شما به کمک جادوی Thunder Strike می توانید بر دشمن خود در خط حمله حکومت و او را از مسیر برانید . شما به کمک جادوهای خود می توانید به یاری هم تیمی ها بروید اما این کار قبل از گرفتن جادوی Static Storm پیشنهاد نمی شود . شما بعد از داشتن Ultimate خود می توانید بازی را به سمت درگیری های عظیم کشیده و دشمن را به کمک این جادو و جادوهای دیگر خود نابود کنید .

وسط بازی جایی است که شما به جنگ های کوچک و حمله به سمت پایگاه و نابودی برج های دشمن را پی می گیرید و Thrall یک همراه عالی برای نابودی دشمن و یک حمله گر خوب برای نابودی سربازان دشمن و از بین بردن برج های آنهاست . همچنین شما به کمک جادوهای خود می توانید در درگیری های بزرگ پیروز میدان بوده و دشمن را از پای در آورید . در ضمن این را در نظر بگیرید که به کمک جادوی Glimpse هیچ راه فراری برای دشمن وجود ندارد و هدف شما به صورت 100% یک مرده محصوب می شود .

اواخر بازی جایی برای درخشیدن Thrall ندارد و اینجاست که او فقط به کمک جادوهای خود باید دشمن را ناراحت کند و از پیشروی او جلوگیری کند . این قهرمان بسیار متکی به جادوهای خود می باشد و بیشترین کارایی آن در اوایل بازی می باشد . شما در آخر بازی بیشترین کارایی را می توانید از اعمال جادوهای خود ببینید و ضربات Magical آنها در آخر بازی کمی بی تاثیر می شود .

پیشنهادات ما برای آیتم شما
Mekansm : این قهرمان از زره ضعیف و HP کمی برخوردار است و این می تواند یک آیتم دسته جمعی عالی برای آن باشد .
Arcane Boots : شما برای تامین نیاز خود در زمینه ی مانا می توانید از این آیتم جدید و پر سود استفاده کنید . شما با داشتن جادوهای بسیار مسلما به آن نیاز دارید .
Urn of Shadows : در صورتی که قهرمانی برای بستن این آیتم در تیم شما نیست 100% آن را ببندید ، زیرا یک آیتم تیمی است که در تمام بازیها کارایی دارد و می تواند شما را در ادامه ی بازی بسیار کمک کند و جان دوستان شما را نیز نجات دهد .
Force Staff : این آیتم هم یک آیتم تیمی است و برای یک بازی کلی مزایا دارد که برای قهرمانی مانند Thtall می تواند خوب باشد .

Thrall در گاهی از مواقع باید ساپرتر باشد و آیتم های همچون Ward و Crow را خریداری کند . این به هیچ وجه عجیب نیست و با وضعیتی که او دارد می تواند سریعا این پول را در آورده و وسایل مورد نیاز خود را خریداری کند .

گسترش در داشتن آیتم

هر کدام از آیتم هایی که در بالا مشاهده می کنید برای این قهرمان بسیار عالی هستند و داشتن آنها بستگی به روند و نوع جادوهای دشمن در بازی دارد . شما به کمک Hex می توانید دشمن را از پای در آورید و از ضربات دست بالایی نیز برخوردار شوید . Necro نیز می تواند آیتمی برای نابودی قهرمانان نا مرئی و باهوش دشمن باشد که می توانید از مزایای دیگر آن نیز بهره مند شوید . Linken's Sphere این آیتم هم می تواند یک آیتم برای جلوگیری از اصابت جادوهای حولناکی مانند Hex , Doom , Omnislash و غیره باشد .


Ghost Scepter یک آیتم ارزان برای این قهرمان است و به کمک آن می توانید از برخورد با ضربات سنگین دشمن جلوگیری و جادوهای خود را بر سر او فرود آورید . شما در ادامه می توانید Ethereal Blade را به کمک همان آیتم قبل ببندید و از آن برای منافع بیشتری استفاده کنید .

شما در کنار این آیتم ها همیشه به ایتم پرتال و یا همان Telleport نیاز دارید تا بتوانید خود را به نزدیکترین مکان برای وارد شدن به درگیری برسانید تا جادوهای خود را در مکانی درست و به موقع استفاده و جنگ را به نفع خود به اتمام رسانید .
شما در کنار آیتم هایی که ما به شما معرفی کردیم می توانید از آیتم های دیگری استفاده کنید که به درد آن قهرمان بخورند و با او سازگار باشند و این به شما بستگی دارد .

همکاری
این قهرمان با جادوهای دسته جمعی خود می تواند با گروه زیادی از قهرمانان دیگر همکاری کند . مانند :
SvenMagnusLeviathanDarkterrorIsh'kafelDarchrowDemnok Lannik


   

دیگر مواردی نیز هستند که میتواند به عنوان Supp و یا Carry از آن استفاده کرد . مانند :
RhastaVol'JinLionSlardarRazzil DarkbrewShendelzare SilkwoodMorphling
    
  


Kinetic Field می تواند یک نگه دارنده ی عالی برای جادوهای قهرمانانی همچون موارد زیر باشد :
KaldrMogul Khanhttp://www.playdota.com/img/hero/14/character.gifAzgalorUlfsaarYurneroNevermore

نظرات() 
http://june9henry719.livejournal.com/2015/07/02
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 04:10 ب.ظ
Today, I went to the beach with my kids. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said
"You can hear the ocean if you put this to your ear." She put the shell to her ear and screamed.
There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
She never wants to go back! LoL I know this is totally off topic but I had to tell someone!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نویسندگان

لینکستان

نظرسنجی

  کدام هیرو را بیشتر دوست دارید؟


مشاهده صفحه جدید

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :